Author Topic: Moto Marinkovic...??????  (Read 11946 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Gremlin

• Forumas gotivac
  • U Srbiji sam rodjen, od toga cu i da umrem...
    • Bavarska bižuterija
  • Grad: Grofovija Dedinjska
Odg: Moto Marinkovic...??????
« Reply #30 on: 01 April, 2011, 10:50:09 »
Ma pusti obilazak, daj prasetinu covece ...  :D :D :D

To ima holesterola...bolje jaguar...

;)

Offline spettacollo

• Forumas u usponu
  • **
    • ZX636
  • Grad: Beograd - Mirijevo
« Reply #31 on: 01 April, 2011, 13:49:38 »
Au, čoveka... Jedno je sigurno, u radnju mu ušao ne bih. Ako ne može da poštuje mušteriju od koje živi, izeš takvog majstora, sve i da svo znanje ovog sveta u malom prstu drži.
Ali, de bre nađe Biljanu Plavšić... :D :D :D

Offline cheda

• Administrator
  • Hornet 600
    • VFR800
  • Grad: Munze
« Reply #32 on: 01 April, 2011, 14:44:21 »
Ako ne može da poštuje mušteriju od koje živi, izeš takvog majstora, sve i da svo znanje ovog sveta u malom prstu drži.

Upravo! Bravo! Dokle god je takvih DŽABA! :D
>>> ljubavnik cvetnih polja <<<

Offline NikolaCruss

• Administrator
  • It's simple - Ride or Hide
    • Motor: u tranziciji...
  • Grad: Beograd
« Reply #33 on: 01 April, 2011, 18:55:12 »
Nista meni ovo nije jasno ovo je neka verbalna masturbacija, poetski polet, nemam cak utisak da on zeli Charuga tebe da vredja, vec je vise u tebi nasao duhovitog i doraslog sagovornika, pa se nadmecete u besednistvu. Jer u njegovim, a i u tvojim postovima provejava neka prikrivena simpatija, ko dva boksera koji ce olomiti lobanju jedan drugom najjacim udarcima, ali se zagrliti i cestitati jedan drugom lep mech posle!

Veoma, veoma zanimljiva i pozitina tema, ako mene pitate, greota da zamre. ;)

P.S. E sad ko ce posle servisirati Kawu? A jbg, nije to ni tema ovde   ;D ;D ;D
A good friend will come and bail you out of jail...but a true friend will be sitting next to you saying........."Damn..We F*cked Up"

Offline vld

• Administrator
  • Capo di tutti capi
    • ETV1000
« Reply #34 on: 01 April, 2011, 19:04:57 »
Charuga zmaju, legendo i kralju lavova!

Cim se vidimo castim pivo zato sto si toliko elegantno, sa merom i bez padanja u vatru smestio coveka tamo gde mu je mesto!

A te price "dobar majstor - tezak covek"... Pali. Idi budi tezak mami, ona te rodila pa mora da te trpi. Jel treba da se natezem sa soferom autobusa da li ce da stane na svakoj stanici? Ili sa radnikom u trafici da li ce da mi proda novine?!

Sto se mene tice likovima sa takvom "reputacijom" jednostavno ne ulazim u radnju. Hvala lepo, nemam ja volje da se bavim "majstorskom psiholigijom".

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #35 on: 01 April, 2011, 20:23:07 »
Danas sam bio u Cacku..... nadjem se sa drugarima i nemaju bas lepo misljenje o gospodinu Milanu, kazu maltretira "klince" sto rade kod njega.... neprijatan, neljubazan...itd...itd... kako god se uzme....meni prosto krivo....
Kazem, pa dobar je majstor i zamalo da nedobih batine.... covek mu doterao prolupalu Yamahu da vidi sta ce...on ga ubedio da to nije nista...brunda tako samo.... promenio mu ulje...filtere...naplatio...itd....motor otkazao posle 50 km...
Kaze covek u tu ulicu ne ulazi jedino ce uci da ga digne u vazduh....
Ajd nije meni to sve bitno.... resio ja da ga pozovem na pivo pa ako bude i dalje srao da mu ponudim da odemo do parka.....  bez obzira na rezultat mozda popije, posle pivo....
Udjem u ulicu gde su mi rekli i trazim zutu kucu..... ispred neki motor Honda stara bar ko' moj Djole......ali servis nevidim....neka "drljava" garaza.... zovem ovog druga a on mi potvrdi...to je taj servis....ja ZAPANJEN...ovlasteni servis KAWASAKI u supi u kuci koja je maltene nakrivljena.....
Stanem na vrata u dnu radni sto...neki motor i neki skroz sedi cicica radi nesto oko motora..... izgleda bar 15-20 god starije od mene....
Mene istog momenta prodje volja za salom i upoznavanjem.... generalno....pozvao bih ga na pivo  ali sta ako pocne da sere.... sramota bi me bilo da se uzivo posvadjam sa njim...ja ocekivao nekog drzeceg starijeg coveka mojih godina u kondiciji ili korpulentnosti..... corak.
Okrenem se razocaran, sednem u auto i pravac Bgd....

https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline Pasa24

• Forumas gotivac
    • DL650
  • Grad: Београд
« Reply #36 on: 01 April, 2011, 22:16:43 »
e jbg.... nista od sibanja........

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #37 on: 01 April, 2011, 22:28:56 »
Zaboravih jako bitnu stvar...nisam zboh njega isao u Cacak..... ali sam hteo da svratim vec kad sam tu....
https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline Vlade

• Forumas pocetnik
  • *
« Reply #38 on: 01 April, 2011, 22:33:07 »
Zaboravih jako bitnu stvar...nisam zboh njega isao u Cacak..... ali sam hteo da svratim vec kad sam tu....
E sada si se izvadio  :D :D :D

Offline rboban

• Forumas u usponu
  • **
  • Ride it like you stole it..... CAGIVA RAPTOR 650IE
    • Prezentacija ...
  • Grad: Obrenovac
« Reply #39 on: 01 April, 2011, 23:03:50 »
Uh ja sam taj MOTO MARINKOVIC zamisljao kao ozbiljnu kucu.... SHOK!!!
Potrebno je više ljubavi da bi se delilo sediste, nego krevet sa nekim....

Offline Drumskalisica

• Forumas u usponu
  • **
    • MZ ETZ 150, Suzuki GS 400
  • Grad: Novi Sad
« Reply #40 on: 02 April, 2011, 01:01:55 »
Danas sam bio u Cacku..... nadjem se sa drugarima i nemaju bas lepo misljenje o gospodinu Milanu, kazu maltretira "klince" sto rade kod njega.... neprijatan, neljubazan...itd...itd... kako god se uzme....meni prosto krivo....
Kazem, pa dobar je majstor i zamalo da nedobih batine.... covek mu doterao prolupalu Yamahu da vidi sta ce...on ga ubedio da to nije nista...brunda tako samo.... promenio mu ulje...filtere...naplatio...itd....motor otkazao posle 50 km...
Kaze covek u tu ulicu ne ulazi jedino ce uci da ga digne u vazduh....
Ajd nije meni to sve bitno.... resio ja da ga pozovem na pivo pa ako bude i dalje srao da mu ponudim da odemo do parka.....  bez obzira na rezultat mozda popije, posle pivo....
Udjem u ulicu gde su mi rekli i trazim zutu kucu..... ispred neki motor Honda stara bar ko' moj Djole......ali servis nevidim....neka "drljava" garaza.... zovem ovog druga a on mi potvrdi...to je taj servis....ja ZAPANJEN...ovlasteni servis KAWASAKI u supi u kuci koja je maltene nakrivljena.....
Stanem na vrata u dnu radni sto...neki motor i neki skroz sedi cicica radi nesto oko motora..... izgleda bar 15-20 god starije od mene....
Mene istog momenta prodje volja za salom i upoznavanjem.... generalno....pozvao bih ga na pivo  ali sta ako pocne da sere.... sramota bi me bilo da se uzivo posvadjam sa njim...ja ocekivao nekog drzeceg starijeg coveka mojih godina u kondiciji ili korpulentnosti..... corak.
Okrenem se razocaran, sednem u auto i pravac Bgd....

Za zadnjih 25 - 26 godina sam bio kod Marinkovica bar tri cetiri puta godisnje. Uvek je radio sam, tako da to za te " klince koji rade kod njega - a on ih " maltretira " - mislim da nije tacno, a verovatno i ostatak prica koje su ti ispricali ti tvoji drugari .  Uostalom, bio si i sam na vratima servisa i video " sedog cicicu " kako radi nesto oko motora. Klince nisi pomenuo da su tu i da nesto rade .
Dok curi, dobro je - znaci da ima ulja
  Mazano ne skripi - kazu stari ljudi

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #41 on: 02 April, 2011, 07:49:46 »
Hoces da ti dam kao prvo broj telefona od coveka cija je Yamaha da ti sam kaze....drugo bilo je dva klinca u plavim pantalonama sa tregerima.....jedan je bio unutra a drugi usao ispred mene, doneo nesto od delova..... ali nisam sigurno od njih mislio da je Marinkovic..... trece hoces li telefone ili da te licno upoznam i sa ostala dva coveka..... sa kojima sam bio u Cacku i koji tvrde ono sto sam napisao.....ili ako hoces mozes i uzivo da popricas sa njima.....
Tako da ovo tvoje ispade......... da ja izmisljam mozda sto sam napisao, pa povedi racuna molim te......
Da mu nije i servis moderan u savremenoj zgradi.... i sl............a ne obicna supa..... A mozda Milan i nije bio onaj sedi covek...... mozda ga je cekala neka musterija pa servisirala motor....
I zadnje.... da sam otisao tamo  (bez da se sve ovo izdesavalo) , nebih uterao motor tamo na servis.....u onakvu radnju..... samo zato sto se vodi kao OVLASTENI za Kawasaki.... ja mislim kada bi neko od Kawasakijevih direktora video sliku servisa, da bi neko tamo dobili otkaz....
Ustvari ako si mu toliko dobra musterija...okreni ga telefonom i pitaj jesu li juce popodne sa njim bila dva klinca..... pa ako ja lazem ja ti poklanjam moj motor..... a ti ako nisi u pravu samo to napisi ovde...mislim da je posteno....
« Last Edit: 02 April, 2011, 08:03:26 by Charuga »

Offline Drumskalisica

• Forumas u usponu
  • **
    • MZ ETZ 150, Suzuki GS 400
  • Grad: Novi Sad
« Reply #42 on: 02 April, 2011, 22:24:56 »

Nema potrebe da mi dajes telefone tih ljudi, ako su iz Cacka, verovatno ih i znam. Evo sad sam opet procitao moj post i nigde nisam ni najmanje nagovestio da sumnjam u ono sto si Ti napisao, vec sam lepo napisao da za 25 - 26 godina koliko odlazim kod Marinkovica - nikad nisam video nikakve klince da rade sa njim, i jasno sam napisao da : " mislim da nije tacno , a verovatno ni ostatak prica koje su ti ISPRICALI ti tvoji drugari .  Dakle, nisam izrazio sumnju u ono sto si ti rekao, vec u ono sto su ti drugi ispricali .
   E sad za ova dva klinca koje sad pominjes - ne znam sta da ti kazem, kad sam bio pre par meseci nije ih bilo. Mozda sad i rade tamo, il uce zanat, a mozda su i samo dosli da im nesto uradi za njih ( sa nekim alatom koji oni nemaju ) , sve je moguce . . .

Vodim racuna sta pisem, i mislim da te mojim postom nisam uvredio, ako mislis da jesam , evo ja ti se izvinjavam, ali mislim da te nisam uvredio .
Dok curi, dobro je - znaci da ima ulja
  Mazano ne skripi - kazu stari ljudi

Offline dr_gubi

• Global Moderator
  • www.digitelservistelefona.com
    • BMW R1100S
« Reply #43 on: 03 April, 2011, 00:37:45 »
E jbg-a ajmo svi na pivo ...  ;)

Ili dva  ;)
Znamo sta znamo ali znamo li sta ne znamo?

Offline Gremlin

• Forumas gotivac
  • U Srbiji sam rodjen, od toga cu i da umrem...
    • Bavarska bižuterija
  • Grad: Grofovija Dedinjska
« Reply #44 on: 03 April, 2011, 07:27:55 »
E jbg-a ajmo svi na pivo ...  ;)

Ili dva  ;)

Ali obavezno vodimo i majstor Marinkovica...

;D ;D ;D ;D ;D