Author Topic: Moto Marinkovic...??????  (Read 12425 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mikulanac

• Global Moderator
Odg: Moto Marinkovic...??????
« Reply #45 on: 03 April, 2011, 09:43:41 »
  Citam, smejem se, ne verujem. Mnogo puta sam cuo slicne price o istom majstoru. Ja ne znam nista o mehanici niti me to zanima i ocekujem da kada odem do majstora on radi svoj posao i ne postavlja suvisna pitanja. Ovaj je arogantan i nepostuje musteriju u prvom napisanom mejlu ne znajuci uopste ko ga zove. Verujem da ste pricali telefonom da bi se mnogo gore zavrsilo. Drago mi je da je Charuga sve okrenuo na salu i da se tako okoncalo. Definitivno treba izbegavati ljude kojima je desna ivica kreveta naslonjena na zid i koji svako jutro ustaju na levu nogu.

Offline Cika Kure

• Forumas senior
  • www.shoppingusa.rs
    • Nekad bila Honda RC 46 A
  • Grad: Novi Beograd
« Reply #46 on: 03 April, 2011, 13:38:20 »
Nemoj tako, ja svako jutro ustajem na levu nogu, prinudjen sam....  :D
-Jel cujes?
-Cujem cika Kure.
-Sta cujes? Cujes moj k...c  Ne cuje se, a radi...

Offline Gremlin

• Forumas gotivac
  • U Srbiji sam rodjen, od toga cu i da umrem...
    • Bavarska bižuterija
  • Grad: Grofovija Dedinjska
« Reply #47 on: 03 April, 2011, 17:11:55 »
Nemoj tako, ja svako jutro ustajem na levu nogu, prinudjen sam....  :D

Znaci to je ?

;D ;D ;D ;D ;D

Offline doktor

• Forumas u usponu
  • **
    • Suzuki V-Strom 1000
  • Grad: Kraljevo
« Reply #48 on: 03 April, 2011, 21:48:07 »
Tezak za komunikaciju, tacan za saradnju, odlican majstor. Jedan od najpoznatijih u staroj jugi, kada nisu postojali mastori na svakom koraku.
Izgled servisa spolja ne treba da zavara, to je valjda neki njegov fazon da izgleda neupadljivo.
Ne voli da ispravlja tudje krive drine.
Bikers work is never done!

Offline cheda

• Administrator
  • Hornet 600
    • VFR800
  • Grad: Munze
« Reply #49 on: 03 April, 2011, 22:08:55 »
Axaxaxa  a sve krive drine su njegove? :D :D :P :P
>>> ljubavnik cvetnih polja <<<

Offline zecpec

• Forumas pocetnik
  • *
« Reply #50 on: 08 April, 2011, 23:06:45 »
e, ljudi, plašite me... Sva sreca što patolozi i psihijatri slabo posećuju bajkerske forume... inace bi nas sve do jednoga u nove košulje obukli...
Ovo je jedna od luđih prepiski... Ali kako kaže moj komšija Laki, "ima svašta u božjoj bašti..."
Caruga, svaka čast na "ručnoj"...
Protiv gluposti, i bogovi lično, bore se uzalud...
--------------------------
Isac Asimov

Offline rboban

• Forumas u usponu
  • **
  • Ride it like you stole it..... CAGIVA RAPTOR 650IE
    • Prezentacija ...
  • Grad: Obrenovac
« Reply #51 on: 09 April, 2011, 08:34:02 »
Tezak za komunikaciju, tacan za saradnju, odlican majstor. Jedan od najpoznatijih u staroj jugi, kada nisu postojali mastori na svakom koraku.
Izgled servisa spolja ne treba da zavara, to je valjda neki njegov fazon da izgleda neupadljivo.

Isto sam cuo na vise pouzdanih mesta....... ;D
Potrebno je više ljubavi da bi se delilo sediste, nego krevet sa nekim....

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
  • Grad: Beograd
« Reply #52 on: 09 April, 2011, 09:23:56 »
Ma nabijem ga bas na k....., kad on nece lepo da ti kaze koliko kosta servis nek zabije sebi u dupe svu svoju strucnost zajedno sa servisom......
Ispadne da treba da pezis tamo i da mu se uvlacis u dupe kad udjes kod njega u servis.....svasta.....
Zamislii da sam otisao tamo i da mi je rekao kao Marku ..... mogu da zamislim sta bi bilo.....
Moram opet da pomenem 3T...bio sam zabezeknut ali pozitivno..... sta god sam pitao nije im bilo tesko da odgovore itd.....tio je odnos sa musterijama a ne lecenje kompleksa nervoznog manijaka....
https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline Nino

• Forumas pocetnik
  • *
  • zx636
« Reply #53 on: 05 May, 2011, 22:41:48 »
Marinkovic je prema meni bio skroz korektan kad sam bio kod njega pre nekoliko dana, ali naravno ne osporavam niciju tvrdnju ovde vezano za istog :)

Ali zato sam danas bio kod nekog drugog servisera u Cacku, i skroz je odbojno delovao, a i tesko mu bilo da otvori usta, puuu 'bem ti takvog majstora koji tera musterije od sebe!!!!!

Offline easy

• Forumas pocetnik
  • *
  • Grad: zemun
Re: Moto Marinkovic...??????
« Reply #54 on: 08 August, 2011, 21:35:41 »
pa dobro, za svadju je potrebno dvoje  :) ima puno majstora i svako moze da bira.

milana treba upoznati uzivo, pustiti da odradi sta treba i kad poteras motor ibarskom posle toga ces videti da li je majstor za tvoj motor ili nije. kad ima vremena da prica - pricace sa musterijom, kad radi, zna se - sikter napolje i to svi znaju, ne znam zasto se ljudi cude kad ih posalje na kupanje :)

Ride like the wind

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #55 on: 09 August, 2011, 17:54:37 »
Jadan je on serviser sve da je najbolji strucnjak na svetuu....bio sam u 3TRacing kod Kragujevca...to je servis...to je usluga...to je ljubaznost a ne da Vam neko rastimuje zivce i nedaj boze dovede Vas u situciju da napravite nesto od njega i negovog servisa.....
« Last Edit: 09 August, 2011, 19:11:28 by Charuga »
https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline GOJKO

• Forumas u usponu
  • **
  • WWW.WARRIORS.RS
Re: Odg: Moto Marinkovic...??????
« Reply #56 on: 02 September, 2011, 09:21:09 »
Slažem se u potpunosti! Čovek je majstorčina  ;)
Milan ima u onoj garažici alata kakav nema ni jedan majstor u ex Yu..
Meni je na cbr1100xx radio zamenu lanca bregaste, stelovanje ventila, zamenio 13 pločica, sinhronizovao ajnšpric, oprao filter vazduha, preštelovao i podmazao sve moguće stvari na motoru (koje mu nisam rekao) za 100e
MK WARRIORS SERBIA

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #57 on: 02 September, 2011, 10:58:12 »
Jesi li progovorio neku rec sa njim.....

Offline GOJKO

• Forumas u usponu
  • **
  • WWW.WARRIORS.RS
« Reply #58 on: 02 September, 2011, 11:40:08 »
Jesam i lik je zajebant do 00.. Činjenica je da je malo težak al se čovek lepo nasmeje sa njim.
Jbg mnogi su imali loše iskustvo sa njim ali ko ga poznaje uopšte nije toliko loš.
Čaruga idemo jedan dan kod njega na pivo i zdravu besedu  ;)
MK WARRIORS SERBIA

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #59 on: 02 September, 2011, 17:17:12 »
Cujem da je fotokopirao nasu prepisku i da tamo po servisu sere po meni...zao mi sto je mator inace bih otisao ponovo do njega,,, papir bi pojeo a neznam koliko bi izostajao sa posla...ovako nek kenja dok mu ne naidje neko ko nevoli seljacko majmunske sale i ne olupa i njega i onu supu.....