Author Topic: Moto Marinkovic...??????  (Read 12294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NikolaCruss

• Administrator
  • It's simple - Ride or Hide
    • Motor: u tranziciji...
  • Grad: Beograd
Re: Moto Marinkovic...??????
« Reply #60 on: 02 September, 2011, 22:39:46 »
Ok, svako ima neko svoje iskustvo sa njim, pa tako i vidjenje, ok je da ih ovde i iznesemo, jer se tako sklapa opsta slika o nekom serviseru. Fakat Charuga nije imao prijatno iskustvo i to ne moze nista da promeni, zato i ne ide kod njega vise, opet nekome je bas lepo legao, pa koristi njegove usluge i to je to. Tako i treba da funkcionisu stvari sa serviserima. Ja naprimer da sam doziveo sa njim isto sto i Charuga ne bih nikad vise krocio u njegov servis, cinjenica. Srecom, nije izgleda takav sa svima, drugima se potpuno drugacije zalomio i imaju durgacija iskustva. I nema tu sta mnogo da se doda ili promeni ;)
A good friend will come and bail you out of jail...but a true friend will be sitting next to you saying........."Damn..We F*cked Up"

Offline Pasa24

• Forumas gotivac
    • DL650
  • Grad: Београд
« Reply #61 on: 10 October, 2011, 22:22:29 »
Iskren da budem cuo sam dosta o Marinkovicu i njegovom mehanicarskom znanju koje je bogami dosta dobro i opsirno zadovoljne musterije kazu da nije prevarant i da cak skida neoriginalne srafove,podloske,selne,zabice......itd.... i zamenjuje ih originalnim bez nadoknade,a za uzvrat besplatno deli neki cudan stav prema musterijama koji se moze nazvati los odnos sa ljudima koji placaju istog.Tako da ko moze da istrpi takvo ponasanje za svoj novac,a za uzvrat dobije odlican servis i dobre savete ima dobrog majstora za svoj motocikl.
Carugu u potpunosti razumem i delim njegovo misljenje koje je sasvim ispravno u vezi majstorovog odnosa sa musterijama,verujem da bih ja potpuno isto postupio.

Offline Tomislav

• Administrator
    • KTM 690 DUKE
  • Grad: Beograd Mirijevo
« Reply #62 on: 11 October, 2011, 10:33:57 »
Ma da Svi ste u pravu!!!!

Kad ovo čitam pomislim, možda bi trebalo tom čoveku (majstoru) dići spomenik za života!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline dr_gubi

• Global Moderator
  • www.digitelservistelefona.com
    • BMW R1100S
  • Grad: Beograd
« Reply #63 on: 11 October, 2011, 13:15:46 »
Verujem da niko ne voli da mu se stoji nad glavom dok radi ali ipak trebaju da postoje neke osnove pristojnog medjuljudskog odnosa i ponasanja !
Znamo sta znamo ali znamo li sta ne znamo?

Offline Cika Kure

• Forumas senior
  • www.shoppingusa.rs
    • Nekad bila Honda RC 46 A
  • Grad: Novi Beograd
« Reply #64 on: 11 October, 2011, 19:37:08 »
Verujem da niko ne voli da mu se stoji nad glavom dok radi ali ipak trebaju da postoje neke osnove pristojnog medjuljudskog odnosa i ponasanja !

Kad ti možes da trpis Čarugu i mene u servisu, ima i Marinković da ćuti i trpi. 8) ;D ;D
-Jel cujes?
-Cujem cika Kure.
-Sta cujes? Cujes moj k...c  Ne cuje se, a radi...