Author Topic: 3T-RACING servis  (Read 1356 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Saxi

• Global Moderator
  • Deca su ukras sveta
    • ženski sMor aka belo tele
3T-RACING servis
« on: 02 April, 2012, 15:32:59 »
       Već duže vreme se spremam da vam prenesem utiske oduševljenja iz servisa kdo gagija Todorovića iz Gruže kod Kragujevca...

Pretpostavljam da ne treba da trošim reči na legendarnog majstora Gagija, ali ću da napomenem za one koji su čuli a nisu bili, da u sklopu servisa postoji i veliki izložbeni prostor sa gomilom lepih i kvalitetnih motocikala,  za svakog po nešto, pa nek bira po ukusu i meri šta mu volja, kao i veliki izložbeno prodajni salon kaciga LAZER, opreme LSL, ARIETTE,MRA. METZELLER guma, MODEKA odeće, obuće..... 3T-RACING je takođe i ovlašćeni serviser za motocikle marke Suzuki što me i dovelo na ideju da isprobam preporuke i nastavim i van garantnog roka da održavam belo tele poznatije i kao ženski ili vam mali Smor u oriđiđi servisu.

Svoj termin sam uredno zakazao telefonom, u dogovoreno vreme dočekao me nasmejan i ljubazan majstor Gagi koji je bio spreman da odgovori na sva moja pitanja. Uz prijatan razgovor, odrađen mi je i kompletan servis.. zamena ulja u motoru, filtera za ulje, pregledan filter za vazduh, zamena ulja u viljuškama i kočnicama, opravljena bravica glavna-koja je zaglavljivala na mopedu i na GIVI koferu koja nije radila, naštelovano kvačilo, tako da sad pri menjanju brzina upadam ko u puter, a motor prede i brunda  ;) Ja više nego zadovoljan. Od manikirskih i finih radova, sve je pregledano, dotegnuto, podmazano i utegnuto, a na kraju kao šlag na tortu moped je opran i izglancan  :o Sve uneto u kompjuter, tako da se o svakom detalju brižno i sa pažnjom prati  8)

E sad dolazi na red i koštanje ovakve usluge na visokom nivou, a kod ovlašćenog servisera... sa sve originalnim MOTUL proizvodima, za ruke i materijal, račun je ispao manji od 100 evrića  8)

Ja presrećan, motor okupan, umiven, podmazan i stegnut kao iz radnje kad je izašao... moja topla preporuka  ;)
« Last Edit: 02 April, 2012, 15:39:19 by Saxi »
Ljudi čuvajte svoje glave, čuvajte svoje duše! Nemojte dati da vas prevare, ne trpite gluposti, razmišljajte i volite svoju decu.

Offline mrle

• Forumas pocetnik
  • *
    • kawasaki ZZR600
  • Grad: Beograd
Re: 3T-RACING servis
« Reply #1 on: 03 April, 2012, 12:52:13 »
službeno sam išao u Kraljevo, pa sam svratio na kratko, aostao sat vremena u razgledanju.
Po onome što sam video, sve je konkurentno i korektno, od ponude, pa do cena.

Offline Komsa

• Forumas senior
    • YAMAHA DIVERSION 900S
  • Grad: MLADENOVAC
« Reply #2 on: 04 April, 2012, 08:23:37 »
Ja sam kod njih kupio dva motora, malo su bili naizgled skuplji, ali svaki je bio odličan i služili su me savršeno (gume,agregat,sajle,struja itd.) što dovodi do zaključka da je u stvari tako jeftinije.

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #3 on: 04 April, 2012, 08:51:12 »
Od kada sam prvi put otisao kod njih na servis..... vise nemenjam :)
https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline Cika Kure

• Forumas senior
  • www.shoppingusa.rs
    • Nekad bila Honda RC 46 A
  • Grad: Novi Beograd
« Reply #4 on: 04 April, 2012, 09:17:37 »

Cuo sam da je Marinkovic iz Cacka neprevazidjen, probaj kod njega.  :P :D :D ;D ;D
-Jel cujes?
-Cujem cika Kure.
-Sta cujes? Cujes moj k...c  Ne cuje se, a radi...

Offline Charuga

• Urednik
    • Kawasaki ZX-10R
« Reply #5 on: 04 April, 2012, 09:39:54 »
Tamo bih otisao jedino da vezbam bacanje bombi  >:(
https://lh3.googleusercontent.com/-cx8xL_OORL8/Tt4QwsoyUII/AAAAAAAAAWw/LvnKuoUPM5M/s696/Animation1.gif

Offline Tomislav

• Administrator
    • KTM 690 DUKE
  • Grad: Beograd Mirijevo
« Reply #6 on: 04 April, 2012, 10:40:45 »

Cuo sam da je Marinkovic iz Cacka neprevazidjen, probaj kod njega.  :P :D :D ;D ;D

A da otrema kod njega Kakav Takav Motor da ga malo pregleda!!!!!

A posle Ja gledam!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zatvaram oci!

Offline Komsa

• Forumas senior
    • YAMAHA DIVERSION 900S
  • Grad: MLADENOVAC
« Reply #7 on: 05 April, 2012, 08:30:39 »
Ja sam samo kupio motore kod njih, nisam servisirao pa o tome ne pričam.

Offline Saxi

• Global Moderator
  • Deca su ukras sveta
    • ženski sMor aka belo tele
« Reply #8 on: 05 April, 2012, 13:29:40 »
Ja sam samo kupio motore kod njih, nisam servisirao pa o tome ne pričam.
Komso, navukose te ovi mangupi, Marinkovicevi obozavaoci, moraju svuda onako divnog coveka da oblate  ;D ;D ;D .. pa cak i u temi o dobrim i korektnim serviserima kao sto je Gagi Lazarevic  ;)
Ljudi čuvajte svoje glave, čuvajte svoje duše! Nemojte dati da vas prevare, ne trpite gluposti, razmišljajte i volite svoju decu.